counter create hit

مطالب مرتبط:

داعش 10 پلیس عراقی را در کرکوک ربود

طی درگیری که در روز چهارشنبه بین نیروهای پلیس و تروریست های داعش در جنوب کرکوک اتفاق افتاد، تعداد 10 پرسنل پلیس توسط داعش ربوده شدند.

درباره منبج با آمریکا تفاهم داریم اما به توافق نرسیدیم

وزیر خارجه ترکیه اعلام کرد: درباره منبج در سوریه با آمریکا تفاهم داریم اما به توافق نرسیده ایم.

اسرائیل در بحران موجودیتی به سر می برد

اسرائیل در بحران موجودیتی به سر می برد

به گزارش جهان نیوز به نقل از تسنیم، روزنامه فرامنطقه ای در سرمقاله خود به اهداف رژیم صهیونیستی از اذعان به حمله هوایی به رآکتور هسته ای سوریه در سال 2007، و ابعاد این افشاگری، پرداخته و نوشته است: بعد از 11 سال سکوت، ارتش اسرائیل رسما مسئولیت خود در حملات هوایی 8 فرون ...

شلیک یگان موشکی یمن به تأسیسات نفتی عربستان در نجران

یگان موشکی یمن اعلام کرد که تأسیسات شرکت ملی نفت آرامکو در جنوب عربستان را با یک فروند موشک کوتاه بُرد از نوع «بدر 1» هدف قرار داد.

ترامپ خطاب به معاون اوباما: طوری می زنمِت که گریه کنی!

رئیس جمهوری آمریکا، جو بایدن معاون رئیس جمهوری پیشین این کشور را اینگونه تهدید کرد: طوری می زنمت که گریه کنی.

توهین خاخام اعظم صهیونیست به مردم سیاه پوست

خاخام اعظم صهیونیست در خطبه های این هفته خود، مردم سیاه پوست را با لغاتی زننده خطاب کرد.

اعتراف فرماندهان نظامی آمریکا به افزایش توانمندی های موشکی ایران

مقام های ارشد پنتاگون در نشستی در یک کمیته فرعی مجلس سنای آمریکا به افزایش قدرت موشکی و توانمندی های نظامی ایران اعتراف کردند.

ایالات متحده هوایی مشترک عاطفی در روند صلح در خاورمیانه است.

آمریکا از مشارکت سایرک شور ها در مذاکرات صلح خاورمیانه حمایت می کند!

وزارت امورخارجه ایالات متحده اعلام کرد که در مورد فایده مندی از مشارکت کشورهای دیگر در آینده مذاکرات صلح بین اسرائیل و فلسطین از دولت ایالات متحده از این همکاری است. گزارش گروه بین المللی خبرگزاری رویترز که وزارت امور خارجه آمریکا روز سه شنبه با بیان این که دولت این کشور به حمایت از مشارکت کشورهای دیگر در آینده اسرائیل - فلسطین و مذاکرات صلح در مورد فایده مندی از آنها را به شکستن قرارداد را در نظر بگیرید که. "فروشگاه" سخنگوی وزارت امور خارجه ایالات متحده به درخواست محمود عباس ، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برای مذاکرات صلح چند جانبه بین المللی گفت: "اگر در برخی از نقطه به این باور است که کشورهای دیگر می توانند در روند صلح است مفید و موثر است. می توان گفت که میلان [درگیر در مذاکرات] تماس بگیرید". نه گفت: "در حال حاضر زمان [شرکت] است ؟ من مطمئن نیستم، اما این مسلماً رویدادی است که احتمال دارد در آینده اتفاق بیفتد». گفتنی است که «نیکی هیلی» نماینده دائمی آمریکا در سازمان ملل روز سه شنبه در نشست شورای امنیت در خصوص موضوع قدس گفت که «سازمان ملل بارها به مسأله فلسطین و اسرائیل پرداخته است؛ بدون آنکه اقدام جدی در این خصوص صورت بگیرد». هیلی با این ادعا که رژیم صهیونیستی یکی از دموکراتیک ترین نظام های سیاسی در خاورمیانه است، در دفاع از رژیم اشغالگر قدس افزود: «تعداد زیادی از اسرائیلی های بیگناه قربانی بمب گذاریهای انتحاری یا عملیاتهای تروریستی مشابه شده اند و اسرائیل همواره در شرایط امنیتی ویژه ای (!) بسر می برد که دیگران شرایط مشابه آن را تجربه نکرده اند!» وی در تلاش برای وارونه جلوه دادن واقعیت، مسبب اصلی رنج مردم فلسطین را حماس دانست و جنبش مقاومت فلسطین را گروهی تروریستی خطاب کرد. وی بدون اشاره به محاصره نوار غزه توسط رژیم صهیونیستی گفت که مردم این منطقه در شرایط بسیار بدی زندگی می کنند. نیکی هیلی خطاب به محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین که بعد از ایراد سخنرانی خود نشست شورای امنیت را ترک کرده بود، گفت: «تصمیم آمریکا برای انتقال سفارت خود [از تل آویو] به قدس تغییر نخواهد کرد، چه شما از این تصمیم خوشتان بیاید چه از آن ناراحت شوید».